UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i powodzenia w Olsztynie kupili nowych 12 tramwajów za 108 mln zł o długości ponad 30 m same niskopodłogowe i z internetem, wczesniej kupili 15 nowych solarisów za 113 652 000 zł też z internetem i niskopodłogowe dł 29,3 m dwukierunkowe. Mają nówkę zajezdnię. U nas powinno tak być chociaż w części.