UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i powodzenia w Olsztynie kupili nowych 12 tramwajów za 108 mln zł o długości ponad 30 m same niskopodłogowe i z internetem, wczesniej kupili 15 nowych solarisów za 113 652 000 zł też z internetem i niskopodłogowe dł 29,3 m dwukierunkowe. Mają nówkę zajezdnię. U nas powinno tak być chociaż w części.