Wybrany wątek opinii
Piękny koncert. Od czasu zmiany Dyrektora Orkiestra po prostu rozkwita. Tak dalej. Cieszę się i wyrazy szacunku dla tak wspaniałej Orkiestry
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Małgorzata 12 - To już podłe. Pani Sielewicz zrobiła bardzo dużo dla Orkiestry. Wszyscy powinniśmy o tym pamiętać i być jej wdzięczni. Bardzo się cieszę, że Orkiestra trzyma poziom, bo to oznacza trwałość jej pracy. Brawo Orkiestra, jesteście wspaniali.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1