Wybrany wątek opinii

Piękny koncert. Od czasu zmiany Dyrektora Orkiestra po prostu rozkwita. Tak dalej. Cieszę się i wyrazy szacunku dla tak wspaniałej Orkiestry
Małgorzata 12 (2020.02.10)
@Małgorzata 12 - To już podłe. Pani Sielewicz zrobiła bardzo dużo dla Orkiestry. Wszyscy powinniśmy o tym pamiętać i być jej wdzięczni. Bardzo się cieszę, że Orkiestra trzyma poziom, bo to oznacza trwałość jej pracy. Brawo Orkiestra, jesteście wspaniali.
meloman (2020.02.11)
Powrót do komentarzy