UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękny koncert. Od czasu zmiany Dyrektora Orkiestra po prostu rozkwita. Tak dalej. Cieszę się i wyrazy szacunku dla tak wspaniałej Orkiestry
Małgorzata 12
Piękny koncert. Od czasu zmiany Dyrektora Orkiestra po prostu rozkwita. Tak dalej. Cieszę się i wyrazy szacunku dla tak wspaniałej Orkiestry
Małgorzata 12