UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Piękny koncert. Od czasu zmiany Dyrektora Orkiestra po prostu rozkwita. Tak dalej. Cieszę się i wyrazy szacunku dla tak wspaniałej Orkiestry

Małgorzata 12

Anuluj