UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Małgorzata 12 - To już podłe. Pani Sielewicz zrobiła bardzo dużo dla Orkiestry. Wszyscy powinniśmy o tym pamiętać i być jej wdzięczni. Bardzo się cieszę, że Orkiestra trzyma poziom, bo to oznacza trwałość jej pracy. Brawo Orkiestra, jesteście wspaniali.

meloman