Wybrany wątek opinii

PIS jest jak PZPR, nie głosujcie na nich, Prezydent tylko Pani Kidawa, zna się na wszystkim, UE ją bardzo lubi. Polepszy nam życie lepiej niz obecny prezydent !!!
boży_ludek (2020.02.08)
@boży_ludek - przecież ta kobita jest głupia i ciemna jak tabaka, nie potrafi sklecić zdania a jak już to same gafy, a jaki zna język ?/ tylko wstyd tacy ludzie przynoszą, pijacy, analfabeci, brak obycia i kultury, ale każdy wybiera w/g siebie i z nim utożsamia.
slawekel1 (2020.02.08)
Powrót do komentarzy