UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@boży_ludek - przecież ta kobita jest głupia i ciemna jak tabaka, nie potrafi sklecić zdania a jak już to same gafy, a jaki zna język ?/ tylko wstyd tacy ludzie przynoszą, pijacy, analfabeci, brak obycia i kultury, ale każdy wybiera w/g siebie i z nim utożsamia.

slawekel1