UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@boży_ludek - przecież ta kobita jest głupia i ciemna jak tabaka, nie potrafi sklecić zdania a jak już to same gafy, a jaki zna język ?/ tylko wstyd tacy ludzie przynoszą, pijacy, analfabeci, brak obycia i kultury, ale każdy wybiera w/g siebie i z nim utożsamia.

slawekel1

Anuluj