UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PIS jest jak PZPR, nie głosujcie na nich, Prezydent tylko Pani Kidawa, zna się na wszystkim, UE ją bardzo lubi. Polepszy nam życie lepiej niz obecny prezydent !!!

boży_ludek

Anuluj