UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo teraz na pokaz zabierają prawko za "prawie" wszystko. Zamiast poprawiać bezpieczeństwo przez prewencję, rozbudowanie infrastruktury, to lepiej "nękać" obwinionych - bo przecież nie ma pieniędzy - na rozbudowę infrastruktury, i ludzi do pracy yyyy służby za takie pieniądze jak oferuje mili tyyy policja.
Tomasz85