UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo teraz na pokaz zabierają prawko za "prawie" wszystko. Zamiast poprawiać bezpieczeństwo przez prewencję, rozbudowanie infrastruktury, to lepiej "nękać" obwinionych - bo przecież nie ma pieniędzy - na rozbudowę infrastruktury, i ludzi do pracy yyyy służby za takie pieniądze jak oferuje mili tyyy policja.

Tomasz85