Wybrany wątek opinii
Nie wiem czy Pan przeczyta mój komentarz.
Dziękuję Panu za tą historię. Nawet nie wiem co napisać. Z jednej strony chciałabym napisać , że ma Pan piękne wspomnienia, ale z drugiej strony te wspomnienia były kiedyś dla Pana straszną rzeczywistością kiedy jako dziecko musiał Pan uciekać z rodzinnego miasta w czasie wojny.
Życzę Panu wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziękuję.
Do moderacji
Odpowiedz
29
2
Powalił Cię? Uciekać? Poniósł konsekwencje wojny która rozpracowal ich Adolf i już!
Do moderacji
Odpowiedz
2
4