Wybrany wątek opinii

Nie wiem czy Pan przeczyta mój komentarz. Dziękuję Panu za tą historię. Nawet nie wiem co napisać. Z jednej strony chciałabym napisać , że ma Pan piękne wspomnienia, ale z drugiej strony te wspomnienia były kiedyś dla Pana straszną rzeczywistością kiedy jako dziecko musiał Pan uciekać z rodzinnego miasta w czasie wojny. Życzę Panu wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziękuję.
Rocznik86 (2020.02.02)
Powalił Cię? Uciekać? Poniósł konsekwencje wojny która rozpracowal ich Adolf i już!
Ciśnienie w gire8 (2020.02.03)
Powrót do komentarzy