UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem czy Pan przeczyta mój komentarz. Dziękuję Panu za tą historię. Nawet nie wiem co napisać. Z jednej strony chciałabym napisać , że ma Pan piękne wspomnienia, ale z drugiej strony te wspomnienia były kiedyś dla Pana straszną rzeczywistością kiedy jako dziecko musiał Pan uciekać z rodzinnego miasta w czasie wojny. Życzę Panu wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziękuję.

Rocznik86

Anuluj