UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem czy Pan przeczyta mój komentarz. Dziękuję Panu za tą historię. Nawet nie wiem co napisać. Z jednej strony chciałabym napisać , że ma Pan piękne wspomnienia, ale z drugiej strony te wspomnienia były kiedyś dla Pana straszną rzeczywistością kiedy jako dziecko musiał Pan uciekać z rodzinnego miasta w czasie wojny. Życzę Panu wszystkiego dobrego i jeszcze raz dziękuję.
Rocznik86