UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ładny to ten budynek był 100 lat temu jak miał ceglaną elewację. Teraz nadawał się do rozebrania, koniec kropka.
Ładny to ten budynek był 100 lat temu jak miał ceglaną elewację. Teraz nadawał się do rozebrania, koniec kropka.