UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chcielismy miec zachod, no i jestesmy kolonia. Pracujemy u niemca w lidlu, u francuza w kerfurze, u jankesa w ge. Teraz dopiero do nas dochodzi, ze cos jest nie tak, ze nie tak mialo byc, ze ta droga nic nie osiagniemy. O niczym nie mozemy decydowac, nie mozemy sie rozwijac, harujemy ponad swoje sily za garsc paciorkow i nic z tego nie mamy. Wysprzedalismy majatek za bezcen, Polak madr po szkodzie

Realista1

Anuluj