UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Chcielismy miec zachod, no i jestesmy kolonia. Pracujemy u niemca w lidlu, u francuza w kerfurze, u jankesa w ge. Teraz dopiero do nas dochodzi, ze cos jest nie tak, ze nie tak mialo byc, ze ta droga nic nie osiagniemy. O niczym nie mozemy decydowac, nie mozemy sie rozwijac, harujemy ponad swoje sily za garsc paciorkow i nic z tego nie mamy. Wysprzedalismy majatek za bezcen, Polak madr po szkodzie
Realista1