Wybrany wątek opinii
@MieszkaniecElblaga - Jest coś na rzeczy. Są budynki w gorszym stanie, a jakoś nie rwa się do rozbiórek.
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
Z b k. Meczylem sie z nimi kiedy mieszkalem w jednym z budynkow nad ktorym , ze tak to nazwe - sprawowali opieke. Wywalono mieli na wszystko. Ludzie biegali do dyrektora glownego zbk i prezydenta z tym ze jak mial ktos ich wysluchac i im pomoc jak oni wszyscy razem dzialali a raczka raczke myla
Do moderacji
Odpowiedz
9
1