UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Z b k. Meczylem sie z nimi kiedy mieszkalem w jednym z budynkow nad ktorym , ze tak to nazwe - sprawowali opieke. Wywalono mieli na wszystko. Ludzie biegali do dyrektora glownego zbk i prezydenta z tym ze jak mial ktos ich wysluchac i im pomoc jak oni wszyscy razem dzialali a raczka raczke myla