UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MieszkaniecElblaga - Jest coś na rzeczy. Są budynki w gorszym stanie, a jakoś nie rwa się do rozbiórek.
@MieszkaniecElblaga - Jest coś na rzeczy. Są budynki w gorszym stanie, a jakoś nie rwa się do rozbiórek.