UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rozumiem, że miejsca parkingowe zrobią prostopadle, tak aby cała ulica Rybacka była w jednym stylu parkowania, a nie jak przed remontem wzdłuż ulicy. Drugi temat czy przy okazji remontu zrobią odprowadzanie woda z fontanny do kanalizacji czy dalej będzie zalewała pół placu przed katedrą bo nie ma odpływu.
Parking i fontanna