UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem, że miejsca parkingowe zrobią prostopadle, tak aby cała ulica Rybacka była w jednym stylu parkowania, a nie jak przed remontem wzdłuż ulicy. Drugi temat czy przy okazji remontu zrobią odprowadzanie woda z fontanny do kanalizacji czy dalej będzie zalewała pół placu przed katedrą bo nie ma odpływu.
Parking i fontanna