UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem, że miejsca parkingowe zrobią prostopadle, tak aby cała ulica Rybacka była w jednym stylu parkowania, a nie jak przed remontem wzdłuż ulicy. Drugi temat czy przy okazji remontu zrobią odprowadzanie woda z fontanny do kanalizacji czy dalej będzie zalewała pół placu przed katedrą bo nie ma odpływu.

Parking i fontanna

Anuluj