UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Współczuję mieszkańcom dalszej Mierzei i turystom. Oddaję gratis pomysł ma biznes - dojazd do Krynicy będzie kompletnie zatkany przez następne trzy letnie sezony, zainwestować w łódź i wozić ludzi z Tolkmicka albo Fromborka. Jakby władze PKP myślały trzeźwo to uruchomiliby ruch ze Zdroju... To jest szansa na rozwój rejonu. Przekop guzik komukolwiek da, ale jego budowę można wykorzystać ????

Locke

Anuluj