UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Współczuję mieszkańcom dalszej Mierzei i turystom. Oddaję gratis pomysł ma biznes - dojazd do Krynicy będzie kompletnie zatkany przez następne trzy letnie sezony, zainwestować w łódź i wozić ludzi z Tolkmicka albo Fromborka. Jakby władze PKP myślały trzeźwo to uruchomiliby ruch ze Zdroju... To jest szansa na rozwój rejonu. Przekop guzik komukolwiek da, ale jego budowę można wykorzystać ????
Locke