UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Współczuję mieszkańcom dalszej Mierzei i turystom. Oddaję gratis pomysł ma biznes - dojazd do Krynicy będzie kompletnie zatkany przez następne trzy letnie sezony, zainwestować w łódź i wozić ludzi z Tolkmicka albo Fromborka. Jakby władze PKP myślały trzeźwo to uruchomiliby ruch ze Zdroju... To jest szansa na rozwój rejonu. Przekop guzik komukolwiek da, ale jego budowę można wykorzystać ????

Locke