UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Locke - Mieszkam w Elblągu od urodzenia, niedługo idę na emeryturę. Pociągiem w stronę Fromborka jechałem może ze trzy razy. Dziękuję.
mm263
@Locke - Mieszkam w Elblągu od urodzenia, niedługo idę na emeryturę. Pociągiem w stronę Fromborka jechałem może ze trzy razy. Dziękuję.
mm263