UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Locke - Mieszkam w Elblągu od urodzenia, niedługo idę na emeryturę. Pociągiem w stronę Fromborka jechałem może ze trzy razy. Dziękuję.

mm263

Anuluj