Wybrany wątek opinii

Taki był kiedyś Elbląg a obecnie co ma do zaoferowania. NIC. OBECNI ELBLAZANOE WSTYDZA SIE HISTORII SWOJEGO MIASTA.
(2020.01.21)
Ja się nie wstydzę historii swojego miasta, ale jak kiedyś wspomniałem o grobie Komnicka, że jako o historię trzeba dbać i o niej pamiętać, to usłyszałem, że to niemcy i wogóle to nie jest NASZA historia - tylko niemiecka
(2020.01.21)
Powrót do komentarzy