UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taki był kiedyś Elbląg a obecnie co ma do zaoferowania. NIC. OBECNI ELBLAZANOE WSTYDZA SIE HISTORII SWOJEGO MIASTA.


Anuluj