UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki był kiedyś Elbląg a obecnie co ma do zaoferowania. NIC. OBECNI ELBLAZANOE WSTYDZA SIE HISTORII SWOJEGO MIASTA.
Taki był kiedyś Elbląg a obecnie co ma do zaoferowania. NIC. OBECNI ELBLAZANOE WSTYDZA SIE HISTORII SWOJEGO MIASTA.