UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja się nie wstydzę historii swojego miasta, ale jak kiedyś wspomniałem o grobie Komnicka, że jako o historię trzeba dbać i o niej pamiętać, to usłyszałem, że to niemcy i wogóle to nie jest NASZA historia - tylko niemiecka