UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja się nie wstydzę historii swojego miasta, ale jak kiedyś wspomniałem o grobie Komnicka, że jako o historię trzeba dbać i o niej pamiętać, to usłyszałem, że to niemcy i wogóle to nie jest NASZA historia - tylko niemiecka