Wybrany wątek opinii

Trenerze, żadnego zielonego światła nie będzie. Przecież pan dobrze wie że Guminiak zalega z wypłatami i to duża kwotę drużynie. O tym wiedzą wszyscy. Pan też. Więc po co ten tekst? Pan się modli żeby imperator nie sprzedał jakiegoś grajka z podstawowego składu za pana plecami bo to jest prawdopodobne.
Bololo (2020.01.18)
Rumcajs albo gruby dali negatywa.
(2020.01.20)
Powrót do komentarzy