UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trenerze, żadnego zielonego światła nie będzie. Przecież pan dobrze wie że Guminiak zalega z wypłatami i to duża kwotę drużynie. O tym wiedzą wszyscy. Pan też. Więc po co ten tekst? Pan się modli żeby imperator nie sprzedał jakiegoś grajka z podstawowego składu za pana plecami bo to jest prawdopodobne.

Bololo

Anuluj