UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Trenerze, żadnego zielonego światła nie będzie. Przecież pan dobrze wie że Guminiak zalega z wypłatami i to duża kwotę drużynie. O tym wiedzą wszyscy. Pan też. Więc po co ten tekst? Pan się modli żeby imperator nie sprzedał jakiegoś grajka z podstawowego składu za pana plecami bo to jest prawdopodobne.
Bololo