UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trenerze, żadnego zielonego światła nie będzie. Przecież pan dobrze wie że Guminiak zalega z wypłatami i to duża kwotę drużynie. O tym wiedzą wszyscy. Pan też. Więc po co ten tekst? Pan się modli żeby imperator nie sprzedał jakiegoś grajka z podstawowego składu za pana plecami bo to jest prawdopodobne.

Bololo