UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
płacz się zacznie jak skończą i cała Sadowa będzie wjeźdzać i wyjeżdżać na Grunwaldzką, korki, korki, korki i korki
dewe
płacz się zacznie jak skończą i cała Sadowa będzie wjeźdzać i wyjeżdżać na Grunwaldzką, korki, korki, korki i korki
dewe