UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

płacz się zacznie jak skończą i cała Sadowa będzie wjeźdzać i wyjeżdżać na Grunwaldzką, korki, korki, korki i korki

dewe

Anuluj