UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak mnie coś nie obchodzi to po prostu nie czytam i nie komentuję. Proste. Dlatego dziwią mnie tu niektóre wpisy. Dlatego poczytajcie sobie o różnych biedroniach, śmiszkach, grodzkich, sędziach, timmermansach itd i tam się udzielajcie i dowartościowójcie. Pozdrowienia i podziękowania dla organizatorów i uczestników orszaku.

KMB2020

Anuluj