UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak mnie coś nie obchodzi to po prostu nie czytam i nie komentuję. Proste. Dlatego dziwią mnie tu niektóre wpisy. Dlatego poczytajcie sobie o różnych biedroniach, śmiszkach, grodzkich, sędziach, timmermansach itd i tam się udzielajcie i dowartościowójcie. Pozdrowienia i podziękowania dla organizatorów i uczestników orszaku.

KMB2020