Wybrany wątek opinii

Nie znasz nawet nazwiska pochowanego w katedrze biskupa, a zabierasz w tej sprawie głos. To jest właśnie wstyd! Trzeba było uczestniczyć w pogrzebie ks. Infułata, to wiedziałbyś dlaczego został pochowany na Dębicy.
(2019.12.31)
Ludzie na szczęście pracuje w tych godzinach zamiast biegać po debicy
(2019.12.31)
Powrót do komentarzy