UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie znasz nawet nazwiska pochowanego w katedrze biskupa, a zabierasz w tej sprawie głos. To jest właśnie wstyd! Trzeba było uczestniczyć w pogrzebie ks. Infułata, to wiedziałbyś dlaczego został pochowany na Dębicy.