UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie znasz nawet nazwiska pochowanego w katedrze biskupa, a zabierasz w tej sprawie głos. To jest właśnie wstyd! Trzeba było uczestniczyć w pogrzebie ks. Infułata, to wiedziałbyś dlaczego został pochowany na Dębicy.


Anuluj