UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moze od obnizenia pensji w urzedzie zaczniemy. Bo kaski z rzadu nie bedzie z uwagi na inne poglady polityczne rzadzacych. Jak to dobrze ze zyjemy na wysepce wolnej od pis. Jeszcze tylko 4 lata i bedzie dobrze. Chyba ze znowu wygraja to jeszcze 8 ale co to jest do wiecznosci.

Niezalezny

Anuluj