UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moze od obnizenia pensji w urzedzie zaczniemy. Bo kaski z rzadu nie bedzie z uwagi na inne poglady polityczne rzadzacych. Jak to dobrze ze zyjemy na wysepce wolnej od pis. Jeszcze tylko 4 lata i bedzie dobrze. Chyba ze znowu wygraja to jeszcze 8 ale co to jest do wiecznosci.
Niezalezny