UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .a powyższą treść infoelblag, pomimo wielokrotnej przeze mnie próby jej zmieszczenia, zamieścić nie chce! Hmmm. .. .skąd ta nieżyczliwość wobec Pana Prezydenta Witolda Wróblewskiego ?
Edmund Szwed
.. .a powyższą treść infoelblag, pomimo wielokrotnej przeze mnie próby jej zmieszczenia, zamieścić nie chce! Hmmm. .. .skąd ta nieżyczliwość wobec Pana Prezydenta Witolda Wróblewskiego ?
Edmund Szwed