UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. .a powyższą treść infoelblag, pomimo wielokrotnej przeze mnie próby jej zmieszczenia, zamieścić nie chce! Hmmm. .. .skąd ta nieżyczliwość wobec Pana Prezydenta Witolda Wróblewskiego ?

Edmund Szwed

Anuluj