Wybrany wątek opinii

Czyli sytuacja powtarza się dokładnie w ten sam sposób, jak miało to miejsce w zeszłym roku - radni mogą sobie pobiadolić, mieszkańcy mogą sobie pogadać do obrazu, a włodarz i tak zrobi swoje, czy raczej nie zrobi niczego, bo przecież na nic nie ma pieniędzy. Ogłaszanie w tej sytuacji spotkania z mieszkańcami w/s debaty budżetowej jest zwykłą farsą. A skoro już mowa o brakujących pieniądzach, to może dziś właśnie przydałoby się np. te 1.5 mln zł, które ratusz wyrzucił na drogę dla kapitalistycznego bogacza, którego z powodzeniem stać na remont drogi, którą koniec końców rozjeździły i zniszczyły TIRy mknące do/z jego zakładów? Albo forsa (fakt, sporo mniejsza)wyrzucona na organizację religianckich hopsztosów w ramach tzw. "dni papieskich"i innych rekolekcji współfinansowanych przez miasto? Jak uważacie, towarzysze mieszkańcy i towarzyszki obywatelki, mylę się?; )
RobertKoliński (2019.12.10)
O której drodze piszesz? Przypominam ze ten kapitalista też dotuje np. druzyny sportowe. A ty co zrobiłeś dla miasta? Jesteś politykiem a nie potrafisz zakumac faktu, że nie ma kasy, przez mundre pomysly rządu, typu zero podatku dla mlodych i obnizenie o procent pozostalym. Nie bądź jak dziecko i nie mąć.
Art :) (2019.12.10)
@Art :) - Kasy nie ma przez "mundre pomysły rządu", to fakt. Ale kasy nie ma również przez "mundre pomysły samorządu", a to jest dokładnie sprawa, której dotyczy zarówno ten artykuł, jak i mój pod nim komentarz. Co zaś do "dotowania drużyn sportowych", to kapitalista nie robi tego z dobrego serca, tylko z powodów czysto biznesowych - marketingowo-promocyjnych, służących zwiększeniu sprzedaży i zysków przedsiębiorstwa. Więc proszę mi z łaski swojej nie dyrdymalić w obronie czegoś, czego z rozumowego i społecznego punktu widzenia obronić się nie da;
RobertKoliński (2019.12.10)
Powrót do komentarzy