UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O której drodze piszesz? Przypominam ze ten kapitalista też dotuje np. druzyny sportowe. A ty co zrobiłeś dla miasta? Jesteś politykiem a nie potrafisz zakumac faktu, że nie ma kasy, przez mundre pomysly rządu, typu zero podatku dla mlodych i obnizenie o procent pozostalym. Nie bądź jak dziecko i nie mąć.
Art :)