UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Art :) - Kasy nie ma przez "mundre pomysły rządu", to fakt. Ale kasy nie ma również przez "mundre pomysły samorządu", a to jest dokładnie sprawa, której dotyczy zarówno ten artykuł, jak i mój pod nim komentarz. Co zaś do "dotowania drużyn sportowych", to kapitalista nie robi tego z dobrego serca, tylko z powodów czysto biznesowych - marketingowo-promocyjnych, służących zwiększeniu sprzedaży i zysków przedsiębiorstwa. Więc proszę mi z łaski swojej nie dyrdymalić w obronie czegoś, czego z rozumowego i społecznego punktu widzenia obronić się nie da;
RobertKoliński