UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wredny_typ - tworzysz paradoxy, skro ktos stoi w miejscu to stoi w miejscu, a jesli sie cofa to sie cofa, wsiadz do pociagu, na przeciwko widzisz przez okno ze pociag z drugiego toru rusza, masz zludzenie ze to ty jedziesz w przeciwna strone, ale wiesz ze to zludzenie cofania sie, wiec nie wciskaj kitu ze ci co stoja to sie cofaja, nie jest tak, oni stoja w miejscu tyle i az tyle, zmieniasz punkt odniesienia na zasadzie ze swiat sie kreci w okol ziemi a tak nie jest, to ze nie wydajesz pieniedzy nie znaczy ze masz ich mniej, mozesz stac w miejscu i ich nie ruszac same beda bna siebie pracowac w banku, lewackie myslenie jak stoisz to sie cofasz a jak sie cofasz to jestes mlodszy


Anuluj