UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzymam kciuki. To największa inwestycja władzy centralnej mierzona "pod Elbląg" od lat. Kto myśli inaczej ten nie rozumie wielu spraw...

Tubylec

Anuluj