UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzymam kciuki. To największa inwestycja władzy centralnej mierzona "pod Elbląg" od lat. Kto myśli inaczej ten nie rozumie wielu spraw...
Tubylec
Trzymam kciuki. To największa inwestycja władzy centralnej mierzona "pod Elbląg" od lat. Kto myśli inaczej ten nie rozumie wielu spraw...
Tubylec