UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co za bzdury. Przyjechałem pod przychodnię i ustawiłem się w kolejkę i widziałem celników, stało ich 4 a nie JEDEN i było to ok 06:40, więc nie rozumiem skąd ten zarzut. Fakt, potem już w przychodni, dojechało dwóch celników, ale skoro tak krzyczeliście na nich, to trzeba było też zwrócić uwagę ok 7 osobom, które wbiły się na sam początek kolejki, przed celników.

Dawca krwi