Wybrany wątek opinii

Ni to śmieszne, nie to moralizatorskie, brak puenty z morałem i nie wiem co było zamiarem autora. Trochę szkoda bo temat ważny a został spłaszczony i obśmiany.
WeźSięPrzytul (2019.11.20)
@WeźSięPrzytul - Faktycznie trzeba wysilić się trochę przy czytaniu i formowaniu wniosków. Ja zrozumiałem za pierwszym czytaniem.
(2019.11.20)
Powrót do komentarzy