Wybrany wątek opinii
Ni to śmieszne, nie to moralizatorskie, brak puenty z morałem i nie wiem co było zamiarem autora. Trochę szkoda bo temat ważny a został spłaszczony i obśmiany.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@WeźSięPrzytul - Faktycznie trzeba wysilić się trochę przy czytaniu i formowaniu wniosków. Ja zrozumiałem za pierwszym czytaniem.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0