UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ni to śmieszne, nie to moralizatorskie, brak puenty z morałem i nie wiem co było zamiarem autora. Trochę szkoda bo temat ważny a został spłaszczony i obśmiany.
WeźSięPrzytul
Ni to śmieszne, nie to moralizatorskie, brak puenty z morałem i nie wiem co było zamiarem autora. Trochę szkoda bo temat ważny a został spłaszczony i obśmiany.
WeźSięPrzytul