UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ni to śmieszne, nie to moralizatorskie, brak puenty z morałem i nie wiem co było zamiarem autora. Trochę szkoda bo temat ważny a został spłaszczony i obśmiany.

WeźSięPrzytul

Anuluj