UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@WeźSięPrzytul - Faktycznie trzeba wysilić się trochę przy czytaniu i formowaniu wniosków. Ja zrozumiałem za pierwszym czytaniem.


Anuluj